PROJEKTY

Previous
Next

WYBRANE REALIZACJE

MIESZKANIE W KAMIENICY - POZNAŃ

Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Poznania. Z okien rozciąga się widok na całe miasto. Właścicielka chciała zachować niektóre z oryginalnych elementów w mieszkaniu. Stąd pozostawione zostały drzwi wewnętrzne, drewniana podłoga, piec kaflowy czy odsłonięte cegły. Całość miała stwarzać ciepłe harmonijne wnętrze, operować ciepłym światłem i harmonijną paletą barw.

MIESZKANIE W KAMIENICY - POZNAŃ

Właścicielka postawiła na mocne akcenty kolorystyczne. W łazience uwagę przyciąga intensywny granat ściany z umywalkami i prysznicem, burgundoyw zagłówek łóżka rozciąga się na cała ścianę sypialni, zaś w salonie połączonym z kuchnią mocnym akcentem jest sofa.

DOM W PLEWISKACH

Właściciele chcieli uzyskać nowoczesną i jednocześnie przytulną przestrzeń. Głównym materiałem było drewno o ciepłej tonacji połączone z dodatkami w czerni.

STOISKO PERSCHMANN - TARGI ITM

Projekt stoiska dla firmy Perschmann na targi ITM w Poznaniu. Stoisko odzwierciedla innowacyjność oraz ugruntowaną na rynku pozycję firmy. Dodatkowo prezentacja najnowszych produktów. Część przeznaczona do odbywania spotkań z odwiedzającymi wyodrębniona na piętrze stoiska. Realizacja – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

MIESZKANIE ZA TEATREM - POZNAŃ
Mieszkanie w nowo wybudowanym budynku w poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Miejsce to, położone w centrum miasta, słynie ze swoich urokliwych, mieszczańskich kamienic. Właściciel chciał nawiązać do tego klimatu i stworzyć przytulne, ale także z pewną nutą elegancji i luksusu wnętrze.
WYSTAWA STAŁA MUZEUM JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SULEJÓWKU
Wystawa będzie się mieściła na terenie nowo budowanego muzeum im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Pomysłodawcą i głównym architektem bryły muzeum jest wnuk wielkiego Marszałka. Za projekt i wykonanie wystawy stałej odpowiada jedna z największych i najważniejszych na świecie pracowni zajmujących się projektowaniem obiektów muzealnych – Ralph Appelbaum Associates. Zakres opracowania – techniczne opracowanie poszczególnych elementów wystawienniczych. Planowane otwarcie muzeum – przełom 2019 i 2020 roku.
WYSTAWA STAŁA - MUZEUM PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU
Wystawa znajdująca się w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Ekspozycja muzeum przedstawia w zarysie historię polskiej piosenki od lat 20. ubiegłego wieku do czasów współczesnych. Zakres opracowania – projekt oraz dokumentacja techniczna poszczególnych elementów wystawienniczych ekspozycji. Realizacja – Pracownia PTASIA30.
WYSTAWA CZASOWA WIR BERLINER - BERLIN
Wystawa koncentruje się na aspektów polskiej migracji, jej podłoża, jak również wpływu na kulturowe, gospodarcze, polityczne, a także społeczne życie Berlina. Zakres prac – zaprojektowanie oraz opracowywanie techniczne poszczególnych elementów wystawienniczych Wystawy. Realizacja – Pracownia PTASIA30
STOISKA RÓŻNE

Wybrane projekty stoisk na targach krajowych i zagranicznych.